Recent News

Blog Classic + Right Sidebar

Vprašalnik ZDSFU za ustvarjalke in ustvarjalce

Na tej povezavi vam posredujemo vprašalnik Zveze DSFU in vas prosimo, da ga izpolnite. Vprašalnik bo koristil nadaljnjemu delovanju za izboljšanje pogojev slovenskih filmskih ustvarjalk in ustvarjalcev. Vprašalnik, ki je anonimen, lahko oddate samo enkrat. Izpolnjevanje vam bo vzelo približno 15 minut. Hvala!

#znamiseneha / anketa DSI in ZDUS

Spoštovane članice in člani DSI, odločeni smo, da se z nami vedenje, ki vodi v izrabo spolne premoči, neha. Nov zavihek na naši spletni strani smo pripravili v pomoč vsem, ki si prizadevajo za delovne pogoje, ki takih oblik vedenja ne dopuščajo in tistim, ki jo, kljub prizadevanjem, potrebujejo. https://drustvodsi.si/znamiseneha/ Društvi DSI in ZDUS sta sestavili anketo, s katero želita preveriti dejansko stanje na področju ...

Zaključek Kraffta in svečana podelitev zlatih jabolk

Vljudno vabljeni na zaključek festivala in podelitev nagrad zlato jabolko, ki bo v nedeljo, 20. junija ob 20.30 v Letnem kinu Peter Musevski (Letnem gledališču Khislstein). Osrednji dogodek večera bo podelitev zlatega jabolka Grand Prix in treh zlatih jabolk za posebne igralske dosežke ter podelitev častnega jabolka gostu letošnje festivalske edicije, Draganu Bjelogrliću. Sledi glasbeno presenečenje! Vabilo najdete v priponki. Prosimo, da ...