Video srečanje ZDSFU in SFC, jutri

Drage kolegice in kolegi,

jutri, 29. maja, bo potekalo video srečanje Zveze društev slovenskih filmskih ustvarjalcev (ZDSFU), katere član je tudi DSI, s Slovenskim filmskim centrom (SFC). Začetek bo ob 15. uri, prek spletne platforme Zoom. Eno od osnovnih gradiv srečanja je dialog med ZDSFU in SFC glede aktualnih problematik, povzet v dokumentu z dne 21. maja, ki ga najdete na tej povezavi. Jutrišnji program bo naslednji:

14.50 – Odprtje platforme Zoom (Meeting ID: 838 8955 1108, Password: 874564)

15.00 – Pozdrav in uvod predsednika ZDSFU (Klemen Dvornik)

15.05 – Pozdrav direktorice SFC (Nataša Bučar)

15.10 – Moderirana razprava in vprašanja članov ZDSFU

16.30 – Zaključek


Še nekaj navodil:

1. Kako lahko dostopate o video konference, je opisano v priloženem dokumentu [Navodila za uporabo aplikacije Zoom]. Načeloma se lahko priključite tudi brez aplikacije Zoom na svoji napravi, vendar to možnost obvezno preizkusite pred začetkom. Če se ne uspete povezati brez, priporočamo, da si Zoom namestite na vašo napravo.

2. Prosimo, da se prijavite z imenom in priimkom.

3. Prijavite se na naslednji povezavi: https://us02web.zoom.us/j/83889551108?pwd=cm0rVGxvV0FCTHFHSEM2cXV3Z3ZuZz09

4. Vsi udeleženci, razen govorcev, bodo imeli izklopljen zvok. Ob začetku bomo predstavili potek srečanja. Vprašanja boste lahko postavljali z dvigom roke znotraj aplikacije.

Zahvaljujemo se Ani Lampret (ZDSFU) za prijazno posredovano sporočilo.

 

Deli: