Skupaj snemamo DSI kviz!

Drage članice, dragi člani!

Vljudno vas vabimo, da se nam od 3. 6. do 4. 6. 2020 pridružite pri snemanju kratkih in zabavnih promocijskih videov, ki jih pripravljamo v DSI. Sodelovanje bo potekalo zelo enostavno: posedli vas bomo na stol in vam zastavili par vrašanj. Ker nismo kviz, napačni odgovori ne obstajajo, tako da ste lahko brez skrbi. Namen naše filmske akcije je, da naše člane in bodoče člane natančno seznanimo z delovanjem DSI, različnimi organizacijami, ki nas podpirajo ter so za nas pomembne, in s pravicami, ki nam pripadajo. Tako da; vsi odgovori so zaželjeni, predpriprava ni potrebna, ker je naš namen razkaditi meglo nevednosti in nepoznavanja naših pravic na teh področjih delovanja. Vsem, ki se boste prijavili, zagotavljamo, da boste na roko prejeli znak pridna čebelica, ki vas bo razveseljeval še vsaj cel dan, in pozitivno izkušnjo pri krepitvi pomena društva in skupnosti DSI. Vse, ki vas sodelovanje zanima, prosimo, da se do četrtka, 28. 5. 2020, prijavite na info@drustvodsi.si s pripisom Snemanje DSI. Snemanje bo potekalo v studiu v središču Ljubljane, za higienske korona standarde bo poskrbljeno.

V upanju na skorajšnje snidenje vas pozdravljamo.

Deli: