Vir: Jezdeci usode (Riders of Destiny), 1933, režija Robert N. Bradbury

Šest novih filmčkov za pripravo na spletni seminar

Spoštovane članice, spoštovani člani!

Ponovno vas pozdravljamo v sklopu programa Filmska sreda društva DSI. Današnji paket vam prinaša 6 novih kratkih filmčkov, ki se vrtijo okoli iste teme – AIPA, k.o. Tako smo se odločili, ker se bo, kot že veste, v nedeljo, 13. 12. 2020 ob 20.00 prek platforme Zoom odvil spletni seminar v sodelovanju med DSI in AIPA, za katerega prijave še vedno zbiramo na info@drustvodsi.si. Več o tem tukaj.

Ker si želimo, da si osnovna vprašanja kaj kdo komu kako razjasnite že prej, vas vabimo, da obiščete novo AV galerijo, bodisi v menijski vrstici ali eni od naslovnic na glavni strani – ali pa kar preverite kategorijo Vprašanja in odgovori – tule.

Vsi filmčki bodo od srede naprej dostopni tudi na našem YouTube profilu, naših profilih na Instagramu, Facebooku ter naši spletni strani, kjer vse te povezave vedno najdete na dnu strani.

Vse dobro in uživajte ob ogledu.

Vaš DSI