Vir: Velika kombinacija (The Big Combo), 1955, režija Joseph H. Lewis

Poziva za nagrade DSI in SPU 2022!

Z veseljem vam sporočamo, da je odprt drugi poziv za nagrade DSI – Društva slovenskih avidovizualnih igralcev (Ita Rina, veliki plan, glas risanke, kontraplan) in nagrade SPU – Sekcije plesnih ustvarjalcev (priznanja in nagrade LOK, bienalni častni LOK).

V društvu smo prepričani, da so naši člani ustvarili veliko presežkov na avdiovizualnem področju. Da bi lahko nagradili najboljše in najzaslužnejše, vas vabimo, da predlagate vse, ki so si to s svojim preteklim delom zaslužili. Želimo si, da bi komisije imele čim večjo možnost izbire med kandidati, saj to daje dodatno težo našim nagradam, tako v našem, kot tudi mednarodnem prostoru.

Poziv je odprt do 28. februarja 2022 do polnoči. Več o pogojih razpisa najdete v priponkah in na naši spletni strani:

Nagrade DSI

Nagrade SPU

Veselimo se vaših predlogov, hkrati pa vas vabimo, da razširite glas o nagradah društva DSI med vsemi filmskimi ustvarjalci.