Vir: The Star Packer, 1934, režija Robert N. Bradbury

Poziv za nagrade DSI 2024

Spoštovane članice in člani,

odprt je četrti poziv za nagrade društva DSI.

Vabimo vas, da čim prej pošljete svoje predloge za življenjsko nagrado Ita Rina, kontraplan, veliki plan in glas risanke.

Letos lahko za nagradi veliki plan in glas risanke predlagate igralske kreacije, ki so bile ustvarjene v triletnem obdobju, od 1. januarja predpreteklih dveh let do 31. decembra preteklega leta.

Da bi vas spodbudili k oddaji predlogov, tokrat po spremenjenem pravilniku zahtevamo le utemeljitev, priloga AV materialov ni obvezna, je pa dobrodošla.

Poziv je odprt do 23. februarja 2024 do polnoči. Več o pogojih in pravilniku najdete na spletni podstrani z dokumenti ter neposredno v besedilu poziva.

Svečana podelitev nagrad bo na otvoritvi 4. Igralskega filmskega festivala v Kranju, 15. junija 2024.

Veselimo se vaših predlogov!

Upravni odbor DSI