Otvoritev festivala KRAFFT pred vrati

Pred vrati je prvi Igralski filmski festival Kranj, na kratko KRAFFT, ki ga intenzivno sooblikuje tudi naše društvo. Na njem bomo podelili društvene nagrade, sredo bomo posvetili kolegu Petru Musevskemu, strokovni program nadaljevanki, spremljevalni pa druženju.

Ponosno in z veseljem vas vabimo na vse dogodke, razen na filmske projekcije je vstop povsod prost. Ker pa je število udeležencev povsod še vedno omejeno, nam svoj prihod na izbrane dogodke sporočite na: info@krafft.si, da si zagotovite sedež.

V tem in naslednjem tednu vas bomo večkrat spomnili, da se nam pridružite, najprej pa vas seveda vabimo na otvoritev festivala in prvo podelitev nagrad DSI in SPU, ki bo v torek, 15. junija 2021 ob 20.30 v Letnem kinu Petra Musevskega (Letnem gledališču Khislstein).

Vabilo za 2 osebi najdete v priponki. Svojo prisotnost nam sporočite do srede, 9. junija, kot zgoraj na naslov info@krafft.si, prosim.

Več o programu in urniku najdete na https://www.krafft.si.

Nasvidenje v Kranju!

Upravni odbor društva

Deli: