Vir: Naslovnica (The Front Page), 1931, režija Lewis Milestone

Odločitve sodišč o avtorskih pravicah – URSIL spletna delavnica

Drage članice, dragi člani,

ZDSFU (zanj Ana Lampret) posreduje vabilo Urada RS za intelektualno lastnino (URSIL) na spletno predstavitev analize stanja na področju uveljavljanja pravic intelektualne lastnine v Republiki Sloveniji. Predstavljene bodo ključne odločitve slovenskih sodišč v letu 2019. Analiza je nastala v okviru mednarodnega sodelovanja URSIL z Uradom EU za intelektualno lastnino (EUIPO) oziroma Evropskim opazovalnim uradom za boj proti kršitvam pravic intelektualne lastnine (Observatory) pri projektu Case Law, ki je izdelavo analize in javno predstavitev tudi finančno podprl.

Predavateljici:

> Magda Teppey, višja sodnica, Višje sodišče v Ljubljani in
> doc. dr. Eneja Drobež, svetovalka, Ustavno sodišče RS.

Kdaj: sreda, 9. december 2020, ob 15.00.

Kje: Spletna predstavitev bo potekala v živo preko orodja Zoom. Prijavljeni udeleženci bodo povezavo do predstavitve prejeli dan pred izvedbo na e-naslov, s katerim se bodo prijavili.

Prijave: Do zapolnitve prostih mest oziroma najkasneje do ponedeljka, 7. 12. 2020, na sipo@uil-sipo.si.