Vir: Strah in poželenje (Fear and Desire), 1952, režija Stanley Kubrick

O razvoju filmskih likov

Društvo slovenskih avdiovizualnih igralcev, Društvo slovenskih režiserjev in režiserk in Akademija za gledališče, radio, film in televizijo vas vabijo na večer, posvečen scenaristiki, natančneje razvoju lika od papirja do junaka.

Dogodek bo v ponedeljek, 17. aprila, ob 19.00, v Kinodvorani AGRFT na Aškerčevi 5.

Pogovor bo povezoval scenarist, režiser in igralec Metod Pevec, njegovi sogovorniki pa bodo igralca Mojca Fatur in Jurij Drevenšek ter scenarista in režiserja Urša Menart in Miha Hočevar, ki imata tudi izkušnje z nastopom pred kamero.

Vstop je prost, vendar je število sedežev omejeno, zato potrdite svoj prihod (do zasedbe razpoložljivih mest) na elektronski naslov info@dsr.si. Več pa v vabilu.