Vir: Rašomon (Rashomon), 1950, režija Akira Kurosawa

Novi predstavitveni filmčki DSI – od danes naprej!

Spoštovane članice, spoštovani člani!

Obveščamo vas, da bomo z današnjim dnem pričeli z aktivno promocijo kratkih filmčkov, ki smo jih posneli v našem društvu. Vsak teden v sredo vam bomo predstavili nov film z novo tematiko. Pri ustvarjanju so sodelovali naši člani ter odgovarjali na najbolj pogosta vprašanja, ki nam jih o delovanju društva zastavljate sedanji in morebitni bodoči člani. Če imate tudi sami kakšno neodgovorjeno vprašanje ali pa se vam po glavi podi kakšna nejasnost v zvezi z delovanjem društva, vsekakor ne pozabite pogledati, katere odgovore že ponujamo. Ampak brez skrbi, tudi če kakšnega spregledate – vsi filmčki se bodo tedensko nalagali na naš YouTube profil, naš profil na Instagramu in Facebooku ter našo spletno stran.

Današnji uvodni takt – Kaj je DSI?

Vse dobro in uživajte ob ogledu.

Vaš DSI