Najboljši slovenski animirani filmi za najmlajše

Posredujemo vabilo!


Zadeva: Sobotno ustvarjanje z animiranimi filmi

Kdo: otroci 5+
Kdaj: sobota, 5. oktober, 10:00 – 13.00
Kje: Lokacija, Kersnikova 12

Dragi filmski starši,

to soboto organiziramo sobotno ustvarjanje z animiranimi filmi. Naše druženje bomo začeli z ogledom programa Najboljši slovenski animirani filmi za najmlajše, nato pa bodo otroci pod vodstvom mentorice spoznali osnove animiranega filma ter se preizkusili pri izdelovanju optičnih igrač. Na voljo bosta voda in čaj ter sadje. Starši boste medtem lahko brezskrbno odšli na sprehod, tržnico ali kavo.

Program je primeren za otroke od 5. leta starosti, število prijav je omejeno. Obvezne prijave zbiramo do petka, 4.10. do 14. ure (napišite ime in priimek otroka, starost, ime in priimek starša, iz katerega društva/organizacije ste, telefonsko številko).

Vljudno vabljeni!

Organizator: Društvo slovenskega animiranega filma
Izvajalec delavnice: Društvo za izvajanje filmske vzgoje Slon
Partner: Zveza društev slovenskih filmskih ustvarjalcev

Deli: