Nagrada bert Vladu Novaku

Letošnje nagrado bert za življenjsko delo na področju filmske in televizijske igre prejme Vlado Novak, prepoznavni obraz sedme umetnosti na malih zaslonih in velikih filmskih platnih, pa tudi dolgoletni gledališki igralec v stalnem ansamblu SNG Drama Maribor in član DSI. Utemeljitev nagrade si lahko v celoti preberete na naslednji povezavi.

Vlado Novak bo nagrado bert prejel na Večeru Društva slovenskih režiserjev v torek, 12. novembra, ob 20.00, v dvorani Slovenske Kinoteke.

Slavnostno podelitev bo pospremila projekcija filma Kavarna Astoria (režija Jože Pogačnik). Brezplačne vstopnice bodo na voljo uro pred prireditvijo pri blagajni Kinoteke.

Našemu dragemu kolegu Vladu želimo iskreno čestitati ob tako velikem priznanju ter vas vljudno vabimo na ta posebni dogodek.

Deli: