Kinotečna knjižnica in Muzej slovenskih filmskih igralcev v Divači spet odprta

Spoštovane kolegice in kolegi,

Knjižnica in mediateka Slovenske kinoteke bosta v skladu z upoštevanjem priporočil in smernic delovanja v času pandemije covid-19 odprti po ustaljenem urniku:

ponedeljek, torek in četrtek: od 9h do 15h
sreda: od 10h do 18h
petek: od 9h do 14h

Za uporabnice in uporabnike, ki bi se želele/li izogniti neposrednemu prihodu v prostore knjižnice, bo omogočeno skeniranje predhodno naročenega gradiva (člankov, poglavij knjig ipd.), v skladu s pogoji za prosto reproduciranje avtorskih del (tj. brez privolitve avtorja oziroma drugega imetnika avtorskih materialnih pravic) kot jih določa 50. člen ZASP.

Vse dodatne informacije lahko dobite v času uradnih ur knjižnice preko kontaktov:

Viktor Bertoncelj, knjižničar | Mediateka
viktor.bertoncelj@kinoteka.si
dvdteka@kinoteka.si

Knjižnica in mediateka Slovenske kinoteke

Ponovno je odprt tudi Muzej slovenskih filmskih igralcev v Divači.

Muzej bo v skladu z upoštevanjem priporočil in smernic delovanja v času pandemije covid-19 odprt po ustaljenem urniku.

maj-september > torek, sreda, petek, sobota, nedelja: 11.00 -18.00

oktober-april > torek, sreda, petek, sobota, nedelja: 10.00 – 17.00

Vstop v muzej bo do nedelje, 10. maja, brezplačen.

Vljudno vabljeni!

Muzej slovenskih filmskih igralcev v Divači