Generalna skupščina ZDSFU in odprta seja UO DSI

Spoštovane članice in člani DSI!

Obveščamo vas, da bo v petek, 13. marca, ob 15. uri zasedanje generalne skupščine Zveze društev slovenskih filmskih ustvarjalcev (ZDSFU).

Ob tej priložnosti se bodo v delovnem vzdušju zbrali vsi vidnejši zastopniki filmskih društev.

Društvu slovenskih avdiovizualnih igralcev (DSI), ki ima med društvi v zvezi največ članov,

pripada pet (5) delegatskih mest za odločanje o statutarnih spremembah in obravnavi ostalih tem zasedanja.

Pozivamo članice in člane društva, da sporočijo pripravljenost za zastopanje in udeležbo na generalni skupščini, da bo upravni odbor DSI lahko sprejel sklep o imenovanju delegatk/delegatov.

Igralci si moramo izboriti jasnejše mesto v filmski produkciji, si izboljšati delovne pogoje in si zagotoviti vsaj osnovne avtorske pravice. Nihče drug si jih ne bo namesto nas!

Obenem vas vljudno vabimo na redno odprto sejo upravnega odbora, ki bo v nedeljo, 1. marca, ob 18.00 na Lokaciji, Kersnikova 12, Ljubljana.

Upravni odbor društva DSI