Vir: Napad orjaških pijavk (Attack of the Giant Leeches), 1959, režija Bernard L. Kowalski

Filmček št. 16, finale Vprašanj in odgovorov

Lepo pozdravljeni v zadnji filmski sredi iz Vprašanj in odgovorov DSI.

Z današnjo premiero zaključujemo cikel teh prvih kratkih matinej in se ob tej priložnosti še enkrat zahvaljujemo vsem, ki so sodelovali v procesu ustvarjanja filmčkov. Za zadnjo temo smo izbrali vprašanje glede vodenja in financiranja DSI. Na uho nam je namreč prišlo, da se na sejah upravnega odbora društva redno strežejo pohane piške in gosti sok s smetano ter da naj bi si upravni odbor na račun članov privoščil ogled Škocjanskih jam z vodičem. Če vse te navedbe držijo, izveste v filmčku Koliko stane vodenje DSI?

Veseli bomo, če na družabnih omrežjih ali našem YouTube kanalu filmčke delite, všečkate ali komentirate, da jih tako lažje najde še kdo drug.

Uživajte ob ogledu,

Vaš skopuško (ne)potratni, a vendarle v zlato odeti Upravni odbor DSI.