e-TALENTA s Sophio Tamaro – casting delavnica

„If you see it differently, function that way. Follow your own muse, always.“
Morgan Freeman

Slovenski igralci še ne poznamo veliko načinov, kako se predstaviti na mednarodnem trgu, kar je lahko za nas precej stresno in utrujajoče. A misel, da tudi mi spadamo v evropski filmski prostor in da imamo tudi tam kaj pokazati, nikakor ne zamre. Zato smo se v Društvu slovenskih avdiovizualnih igralcev (DSI) odločili, da k sodelovanju povabimo eno izmed vodilnih casting platform v Evropi, e-TALENTA, in skupaj pripravimo enodnevno delavnico, kjer bomo predstavili to platformo in spregovorili o temah, ki nas vse zanimajo, na primer:

  • kako uporabljamo spletne casting platforme,
  • kako se predstavimo,
  • kako pridemo v stik s casting direktorji in agenti,
  • kako sami sebe učinkovito umestimo v mednarodni prostor,
  • kako naj bo videti naš CV,
  • kakšne so razlike med slovenskim in evropskim trgom,
  • kaj je SELFTAPE in kaj ABOUT ME VIDEO ter razlika med njima …

Delavnico bo vodila priznana nemško-italijanska filmska ustvarjalka Sophia Tamaro, casting direktorica, režiserka ter scenaristka, ki že vrsto let uspešno sodeluje z e-TALENTO.

Delavnica je namenjena vsem generacijam igralcev. Število prostih mest je omejeno, zato ne odlašaj in pohiti s prijavo!

Pričetek delavnice bo v soboto, 9. 11. 2019, ob 15.00 v prostorih društva DSI na Lokaciji, Kersnikova 12, 1000 Ljubljana.

Cena za člane društva in študente je 20 EUR, za nečlane 50 EUR. Prijaviš se lahko na info@drustvodsi.si.
Prijavnino nakažeš na račun Društva DSI, TRR: SI56 6100 0002 0150 642, odprt pri Delavski hranilnici d.d., s pripisom “Delavnica e-TALENTA prijavnina + tvoj priimek”, sklic “00-datum nakazila”, in sicer najkasneje do četrtka, 7. 11. 2019. Delavnice z gotovino ne bo mogoče plačati.

Vljudno vabljeni in se vidimo novembra!

Deli: