Vir: Alžir (Algiers), 1938, režija John Cromwell

e-TALENTA / nova mednarodna predstavitev DSI

Danes je DSI uspešno predstavil svoje dejavnosti in okvirje, tekste in kontekste, prek spletne platforme e-TALENTA. Več kot 6000 filmskih profesionalcev po vsej Evropi, od casting direktorjev, režiserjev, do producentov, ki uporabljajo platformo e-TALENTA, je bilo danes o našem delovanju obveščenih preko spletne strani, ki je bila oblikovana in vzpostavljena posebej za ta namen, obenem pa poteka predstavitev članic in članov DSI, ki imajo tam že vzpostavljene profile. Posnet je bil tudi kratek, nov promocijski video v angleškem jeziku:

Vsi člani in članice, ki ste si že ustvarili in uredili profile na e-TALENTA, si jih lahko še vedno dopolnite, vsi tisti brez, vljudno vabljeni, da se polotite dela.