Vir: To je čudovito življenje (It's A Wonderful Life), 1946, režija Frank Capra

DSR – Štigličev pogled in nagrada Franceta Štiglica 2021

Posredujemo vabilo Društva slovenskih režiserjev:

————————————

V sredo, 8. septembra ob 20.00, bo v Slovenski kinoteki že sedma podelitev društvenih strokovnih nagrad

ŠTIGLIČEV POGLED in NAGRADE FRANCETA ŠTIGLICA ZA ŽIVLJENJSKO DELO NA PODROČJU FILMSKE IN TELEVIZIJSKE REŽIJE.

Prejemnice in prejemnike prvih (za režijo posameznega AV dela) razkrijemo na podelitvi, drugo pa prejme režiser in scenarist Mako Sajko.

Prireditev (cca. 45 minut) bo povezoval igralec Jurij Drevenšek, za glasbeno spremljavo na klavirju bo poskrbel Davor Herceg.

Družabni del po prireditvi bo prilagojen trenutnim razmeram. Pogoj za vstop v dvorano je PCT (preboleli/cepljeni/testirani), maske so v zaprtih prostorih spet obvezne.

Vljudno vas vabimo, da se podelitve, ki je eden od praznikov slovenskega filma, udeležite. Prosimo, da svojo udeležbo potrdite čimprej na info@dsr.si ali 041 955 936 in da navedete tudi, ali potrebujete 1 ali 2 vstopnici. Povezava do vabila oz. letaka je TUKAJ.

Z lepimi pozdravi,