Vir: Pustovanje duš (Carnival of Souls), 1962, režija Herk Harvey

Delavnica o reorganizaciji ZDSFU

V teku je reorganizacija Zveze društev slovenskih filmskih ustvarjalcev, katere član je tudi Društvo DSI. Cilj je preureditev ZDSFU na način, da bo vsem društvom čim bolj v podporo.

Vabljeni ste, da se udeležite interaktivne delavnice, na kateri bomo člani našega društva konkretizirali ideje o tem, kako nam je lahko Zveza v čim večjo oporo. Razmislite, s katerimi aktivnostmi in s kakšno organiziranostjo bi nas Zveza v prihodnosti lahko podprla.

V čim večjem številu se nam pridružite v sredo, 19. 6. ob 15.00 na Lokaciji, Kersnikova 12. Srečanje bo predvidoma trajalo do 18.15.

Vsi, ki ne boste hodili v Ljubljano ali pa ste takrat zasedeni, nam lahko svoje predloge in mnenja do zgornjega datuma pošljete tudi po e-pošti: info@drustvodsi.si.