Baza slovenskih filmov – dopolni!

Baza slovenskih filmov – BSF – je projekt, ki sta ga zasnovala Lev Predan Kowarski in Jasna Pintarič iz društva Filmoteka, in si vsekakor zasluži vso pozornost. Gre za gigantski, pionirski projekt, ki pomaga slovenskemu filmu dati čim širše dostopno, različnim javnostim umljivo, informacijsko odlično podprto enotno jedro na svetovnem spletu. BSF je še v testni beta fazi, zato bodo vsaka pomoč, predlog, komentar ali donacija prišli še kako prav ljudem, ki jim ni vseeno.

https://bsf.si/sl/

Uredniki pozivajo vse filmske ustvarjalke in ustvarjalce, da pregledate svoje podatke, filmografije in ostala gradiva ter jim javite morebitne pomanjkljivosti in napake (preko kontaktnega obrazca ali maila: info@filmoteka.net)

Vse čestitke in nadvse uspešno delo želimo še naprej!

Deli: