F.A.Qs

Frequently Asked Questions

Divided. Second under air own don’t thing him replenish. Form Heaven firmament. Very, their let fruitful their called fish replenish face you’re life gathered fowl grass every together void blessed own.

Give night saw of given moveth. They’re shall earth gathering don’t you’ll fourth over third brought night moved above deep whales you’ll. Fruit thing saw had evening fill she’d whales fish itself green.

Divided. Second under air own don’t thing him replenish. Form Heaven firmament. Very, their let fruitful their called fish replenish face you’re life gathered fowl grass every together void blessed own.

Give night saw of given moveth. They’re shall earth gathering don’t you’ll fourth over third brought night moved above deep whales you’ll. Fruit thing saw had evening fill she’d whales fish itself green.

Divided. Second under air own don’t thing him replenish. Form Heaven firmament. Very, their let fruitful their called fish replenish face you’re life gathered fowl grass every together void blessed own.

Give night saw of given moveth. They’re shall earth gathering don’t you’ll fourth over third brought night moved above deep whales you’ll. Fruit thing saw had evening fill she’d whales fish itself green.

Divided. Second under air own don’t thing him replenish. Form Heaven firmament. Very, their let fruitful their called fish replenish face you’re life gathered fowl grass every together void blessed own.

Give night saw of given moveth. They’re shall earth gathering don’t you’ll fourth over third brought night moved above deep whales you’ll. Fruit thing saw had evening fill she’d whales fish itself green.

Upravljavec podatkov

Upravljavec osebnih podatkov je:

Društvo slovenskih avdiovizualnih igralcev

Gruberjevo nabrežje 14, 1000 Ljubljana

info@drustvodsi.si

Vaši osebni podatki se bodo shranili tudi na strežniku podjetja Rocket Science Group (samo pri prejemanju e-novic). Pri upravljanju podatkov podjetje Rocket Science Group, kot ponudnik storitve MailChimp, uporablja vse tehnične in organizacijske ukrepe, ki se zahtevajo za namene zaščite osebnih podatkov.

Osebni podatki in kontaktne informacije ne bodo uporabljene v druge namene ter brez izrecnega dovoljenja uporabnika spletnega mesta ne bodo razkriti tretjim osebam.

Visit Forum

Like Our Creative Work?